drone kiralama  video ve fotograf çekimi Alfavizyon Drone Kiralama
turkish documentary film production

 

 Sosyal medya tek ve yapılan bir pazarlama yöntemi değildir. Bu platformlarda sürekli olarak yeni içerik oluşturmalı, içerik  yayınlamalı ve kitlenizle etkileşime girmelisiniz. Sosyal medya için büyük bir dezavantaj, şirketler için zaman alıcı olmasıdır.

Küçük bir işletmeniz, küçük bir pazarlama departmanınız veya sınırlı kaynaklarınız varsa, bir sosyal medya pazarlama kampanyası yönetmek zordur .

 

Alfavizyon sosyal medya pazarlama kampanyanızı başlatmanıza yardımcı olmasına izin verin

Sosyal medya pazarlaması, işletmenizin yeni potansiyel müşterilere ulaşması için birçok fırsat yaratır. Kitlenizle bağlantı kurmanın ve şirketinizi tanımasına yardımcı olmanın harika bir yoludur. Sosyal ağların avantajlarından yararlanmaya hazırsanız, Alfavizyon Prodüksiyon kampanyanızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 

Sosyal medya pazarlaması konusunda uzmanlaşmış tam hizmetli bir dijital prodüksiyon şirketiyiz . Bilgi ve uzmanlıklarını kampanyanıza taşıyacak uzman bir ekibimiz var. İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak özelleştirilmiş bir kampanya oluşturmanıza yardımcı olacağız.

 

Sonuçların nasıl alınacağını bilen bir şirket arıyorsanız, Alfavizyon Prodüksiyon'dan başka bir yere bakmayın. Son beş yılda, müşterilerimiz için potansiyel satış sağladık. Müşterilerimiz için uygun sonuçları nasıl elde edeceğimizi biliyoruz.

 

Bize inanmıyor musunuz? Sadece müşterilerimize sorun! Bizim yaptıklarımıza göz atın  müşteri referansları yaptığımız olağanüstü işe kanıtlamak!

 

Bu gün başlayacağım

Sosyal medya pazarlaması yoluyla işletmeniz için daha değerli olası satışlar kazanmaya hazırsanız , bir stratejistle konuşmak için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin veya 0530 548 4030 numaralı telefondan bizi arayın .

WEB TV YAPIM HİZMETLERİ

Şirketinizin web tv'sini Alfavizyon ile beraber yapabilirsiniz. Ekran tasarımı konusunda dünyanın en önemli şirketlerinden biri ile Pittar Sullivan ile deneyim kazanmış ekibimiz ile ekran tasarımlarınızı yapabiliriz. Viral videolarınız ile şirketinizin tanıtımını doğru mecralarda yapabiliriz. Uzun süre Marketing Türkiye Tv çalışmasını şirketimiz yürütmüştür. Şirketininizin eğitim, reklam amaçlı WebTV çözümleri için Alfavizyon'u arayabilirsiniz.

 

http://www.dailymotion.com/video/xfm1zi_ipz-yi-kaciranlar_shortfilms

http://www.dailymotion.com/video/xg4bjy_hosgeldin_shortfilms

 

GDN GIF VE ANİMASYONLU GIF YAPIM HİZMETLERİ

 

Google ads için GDN reklamları yapımı. GDN Google Display Network olan bu reklam ağı görüntülenme ya da reklamın tıklanması mantığı ile çalışmaktadır. Google'ın sabit 9 adet ölçeğinde her tür mecrada reklam verebilmek hem ucuz hem etkili bir çözüm yolu GDN gif reklamlardır. Google'un en etkili reklam mecrası GDN GIF yapımları sonsuz döngü ile kendini tekrar eden görüntülü reklamlardır. Şirketiniz her konuda GDN gif yapımı hazırlanması için için şirketimizi arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Made with Adobe Muse