drone kiralama  video ve fotograf çekimi Alfavizyon Drone Kiralama
turkish documentary film production

Otel Tanıtım Filmleri Yapımı                    /               Turkey Tourism and Holiday Promo Films Production

 

 

 

Alfavizyon has been shooting promotional and advertising films for holiday resort areas in the Western and Southern cost of Turkey.

 

Since this part of Turkey is rapidly developing to become the world's one of the most visited holiday resort areas more and more holiday camps, recreation areas and big international hotels are being build.

 

Therefore there is a big demand for promoting these developments in the media worldwide. We have a specialized crew continuosly shooting in the are in 4K HD  DV, DVCAM and HDV formats.

 

Depending on your need our specialized film crew will supply you the best visual material.

Please do not hesitate to contact us regarding any promotional and documentary film productions in Turkey.

Anı Tour turizm için yapılan reklam kuşağı tanıtım filmleri. Yaklaşık 70 Otel Motel Tatil köyünün yer aldığı ATV, Sky TV, StarTV'de yayınlanan reklam çalışması "Tatil Keyfi" programı 5 yıl boyunca şirketimiz tarafından gerçekleştirildi.

 

Tüm Tatil Köylerinin reklam ve tanıtım filmleri (advertorial ) Alfavizyon tarafından titiz bir çalışmayla oluşturuldu. Alfavizyon Prodüksiyon Tatil köyleriniz ve otel, motellerinizin tanıtım filmlerini turizm filmleri deneyimli  kadrosuyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla ve özenli çalışmayla Broadcast (TV yayın) formatında, HD ve 4K olarak gerçekleştirir.

 

Artık turizm müşterileri inetnetten görmeden bir otele gitmek istemiyor. Sizde web sitenizde yayınlanacak dünya standarlarında otel motel tatil köyü tanıtım filmleri istiyorsanız şirketimizle ilişkiye geçin. Çekim sırasında istenirse kataloglarınız için Digital formatta fotoğraf çekimleriniz de profesyonelce gerçekleştirilir.

Made with Adobe Muse